Dreamly doplněk stravy pro lepší usínání a klidný spánek

Dreamly recenze a osobní zkušenost

Dnes bych se chtěla blíže podívat na volně prodejný doplněk stravy Dreamly. Více než recenze to bude moje osobní zkušenost a vlastní názor na produkt. Jdeme na to.

Co je Dreamly?

Na webu výrobce se můžeme dočíst, že Dreamly je doplněk stravy na podporu kvalitního spánku a usínání. Dreamly nabízí 5 aktivních látek z toho 4 jsou bylinného původu a látku v podobě esenciální aminokyseliny l-tryptofan.

Dreamly - doplněk stravy pro kvalitní spánek

Vlastní zkušenost a názor

Dlouho jsem hledala produkt na problémy se spánkem a špatným usínáním. Vyzkoušela jsem různé doplňky, které to slibovali. Bohužel dost často doplněk obsahoval jednu účinnou látku. V případě, kdy složení bylo „bohaté“, tak množství jednotlivých aktivních látek nestálo za nic.

Dreamly mě zaujal nejen svým složením, ale i příběhem Dreamly. Jedna kapsle obsahuje mučenku pletní, meduňku lékařskou, kozlík lékařský, aminokyselinu l-tryptofan a šafrán setý. A konečně všechny aktivní látky jsou v dostatečném množství.  Líbí se mi, jaké je propojení esenciální aminokyseliny l-tryptofan (tělo si jí neumí vyrobit) s bylinkami.

Dreamly užívám 3 týden a můj dojem je čím dál tím lepší. Před nákupem jsem opravdu detailně prošla složení produktu a byl to krok správným směrem.

Dreamly si dávám zhruba 45 minut před spaním a pociťuji, že mě krásně zklidní a bez větších problémů usnu. Párkrát se mi stalo, že jsem neusnula ihned, ale podle balení by s dlouhodobým užíváním mělo Dreamly fungovat lépe, tak uvidíme. Přesto jsem se budila s pocitem, že jsem se lépe vyspala

Cena produktu Dreamly?

Zvažovala jsem, jestli rovnou ušetřit a vzít dvě balení. Měla jsem ale obavu, aby Dreamly účinkovalo. Teď už ale vím, že při další objednávce se zásobím minimálně na dva měsíce.

Když to shrnu, připočtu svoji zkušenost s Dreamly a porovnám si složení s konkurencí, tak je cena za Dreamly přijatelná.

Způsob doručení?

Musím pochválit dobu doručení, jelikož byla opravdu rychlá. Objednávala jsem ve středu později odpoledne a druhý den před obědem jsem měla balíček doma.

Moje zásilka přípravku Dreamly

Pro koho je Dreamly určeno?

Dreamly je jednoznačně určeno pro každou ženu i muže, které trápí častý stres, nervové vypětí, mají problém s usínáním a spánkem.

Proč nakoupit?

 • Vyrobeno v česku
 • Rychlé a bezproblémové doručení
 • Jeden z mála doplňků, který obsahuje více bylinek a cítím jeho účinky
 • Přírodní složení produktu

Klady a zápory

 • Není potřeba recept
 • Vyroben v České republice
 • Rychlé dodání
 • Není návykový
 • Kvalitní složení s vysokým obsahem l-tryptofanu
 • Nejde koupit v lékárně, ale pouze přes eshop
 • Bez slevy na další nákup
 • Je potřeba myslet na pravidelné užívání

Slova na závěr

Myslím si, že je potřeba, aby si na Dreamly udělal každý svůj názor – je to jako s kávou na někoho funguje skvěle a na někoho nemá až takový vliv. Na někoho může mít výborný vliv kozlík a l-tryptofan a u někoho to nemusí fungovat tak dobře jako u mě. Celé shrnutí je pouze moje osobní zkušenost a názor.

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

One Comment - Napsat komentář

Přidejte komentář