3 kroky k výběru té pravé herní židle

Užít si hodiny zábavy? Jedině ve společnosti té pravé. Té pravé herní židle! Takové, která pomáhá předcházet bolestem zad a umožní komfortní hraní. Takové, se kterou je každá herní etapa zážitek. Jak vybrat herní židli, která tyto požadavky naplní?

Vybrat si ergonomickou herní židli či křeslo je klíčové, aby byla každá hra či souboj zážitkem. Tím se stanou tehdy, když budete moci sedět ve střehu, ale v maximálním pohodlí. Jaké parametry musí taková židle naplňovat, aby se stala tím nejlepším parťákem pro každý váš herní příběh?

Herní židle

Komfort a mechanika jsou klíčovými prvky

Pohodlí je jedna věc, ale strnulé sezení věc druhá. I kdyby vaše herní židle byla nejpohodlnější, vaše záda by odnesla každou herní událost, pokud vám židle neumožní dostatek přirozeného pohybu. To je ostatně žádoucí nejen pro páteř, ale i pro hru, že?

Synchronní mechanika vám umožní dynamické, tedy velmi živé sezení. Pro občasné hraní po večerech je ideální, ovšem pokud hrajete častěji, vyberte asynchronní mechaniku. Tak si nastavíte skloň opěrek a područek včetně sedáku přesně podle sebe – křeslo dokonale kopíruje potřeby vašeho těla s ohledem na vaši individualitu. Hm, takže práce a hry spoustu hodin denně? S tímto křeslem se nespletete!

3 kroky k výběru té pravé herní židle

Materiál? Volte prodyšnost

Hodiny  a hodiny v koženém křesle? To vážně nechcete zažít. Takový kožený krasavec v podobě luxusního pánského křeslo sice může vypadat skvěle v kanceláři, zato však není ideální pro dlouhodobé sezení. Aby se vám sedělo dobře, měla by židle vynikat vhodným materiálem – ideálně prodyšným. Pro herní fajnšmekry je nejvhodnější pevná kvalitní síťovina. Umožní proudění vzduchu a naprostý komfort i při té nejdelší herní etapě!

Chtějte něco navíc. Nebo všechno!

Hledáte židli snů? Vybírejte pečlivě – některé modely totiž nabízí víc než jen sezení. Existují už i židle, díky kterým posilujete svalstvo. Hodit se může i bederní opěrka pro větší komfort, brzda pro neměnnou pozici nebo pořádně pohodlné područky ve variantě 3D a 4D. Víte, že chcete vyhrát každou gamesu bez ztráty vaší energie? Chtějte pro sebe kvalitní herní židli. Zkrátka tu nejlepší – a hry budou zase o level výš!

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář