Jak ušetřit za nábytek a domácí potřeby?

Zařizujete novou domácnost, ale výdaje za zboží, které máte v hledáčku, převyšují vaši představu? Nenechte se ošálit standardním ceníkem a ušetřete nemalé částky. Jak na to?

Jak ušetřit za nábytek a domácí potřeby?

Počkejte si na slevové akce

Našli jste konečně vysněný kus nábytku a chcete si jej ihned koupit? Děláte chybu. Prodejci nábytku s impulsivními nákupy počítají a standardně proto mají na nábytku vyšší marže. Kdo koupí ihned, často si zbytečně připlatí.

Raději počkejte na speciální slevové akce, bez kterých se žádný prodejce nábytku a domácích potřeb neobejde. A v těchto akcích vyhlédnutou položku objednejte. Například v obchodě Tescoma sleva na kvalitní domácí potřeby udělá opravdu radost. Úspora může být v řádu desítek procent. Často lze získat i dopravu zdarma, dárek k nákupu či slevu na další nákup.

Vydržíte čekat opravdu dlouho? Vaší šancí je výprodej

Pokud nikam nespěcháte a myslíte si, že vámi vyhlédnuté zboží vydrží skladem dlouhé měsíce, máte velkou šanci získat jej za nepřekonatelnou cenu. Je tomu tak zpravidla vždy začátkem podzimu a po Vánocích. V této době obchody s nábytkem a domácími potřebami nejčastěji obměňují svou kolekci a zbavují se posledních kusů té staré. Mnoho skvělých kousků lze sehnat za zlomek původní ceny!

Nezapomeňte na slevové kupóny

Pokud dokážete tuto slevu ještě nakombinovat se slevovým kódem v e-shopu – zkuste třeba Sconto slevový kód – můžete skvělý nábytek koupit opravdu za pakatel.

Slevové kupóny lze uplatnit v mnoha internetových obchodech. Často mohou ušetřit další cenná procenta z původní ceny. Slevové kupóny lze volně dohledat na internetu, podívejte se například na https://buykers.cz/, kde naleznete stovky e-shopů a jejich aktuální kupóny a akce.

Někdy vám e-shop kupón sám pošle. Jde zpravidla o dlouhodobé zákazníky (sleva za věrnost). Někdy lze slevu získat jako kompenzaci za pozdní dodání nebo za poškozené zboží.

Někdy se vyplatí nákup z druhé ruky

Chcete opravdu tu nejnižší možnou cenu? Pak můžete ještě nakoupit použitý nábytek z druhé ruky. Nábytek ve špatném stavu mohou zručnější kutilové zrestaurovat a přeměnit jej na retro chloubu domácnosti. Fantazii a šikovnosti se meze nekladou.

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář