Rubrika: zzInzerce

Strach, který sužuje mysl a ochromuje tělo? Nebojte se vyhledat pomoc!

Odkud se bere bezmezný strach, který sužuje mysl a vrcholí bojem o život bez zjevné příčiny? Úzkostných poruch v poslední době přibývá, tím spíše v době pandemie koronaviru, kdy lidé pociťovali úzkost v souvislosti s onemocněním COVID-19 i strach ze ztráty blízkých, ohledně pracovní budoucnosti nebo finančních závazků. Třetina populace se s úzkostí za svůj život setká, 5-10 % lidí, více žen než mužů, však s nimi bojuje soustavně. Než s nimi bojovat, je však vhodnější vyhledat odbornou pomoc.

Pět nezbytných věcí na baru

Bez správných nástrojů je práce v gastronomických prostorech prakticky nemožná. Vytvoření správné formy podávání nápojů nebo dezertů vyžaduje použití vhodného barmanského příslušenství. Na co byste neměli zapomenout při vybavování baru?

Jaký je rozdíl mezi saunou a infrasaunou?

Když se řekne sauna, většina z nás si představí tu tradiční finskou: extrémně horký vzduch a pára valící se ze saunových kamenů. Do moderní doby se však možná lépe hodí infrasauna a její léčivé infrapaprsky. Ale naprostým hitem budoucnosti jsou sauny kombinované, které dokonale spojují oba tyto saunové světy.