Rubrika: zzInzerce

Strach, který sužuje mysl a ochromuje tělo? Nebojte se vyhledat pomoc!

Odkud se bere bezmezný strach, který sužuje mysl a vrcholí bojem o život bez zjevné příčiny? Úzkostných poruch v poslední době přibývá, tím spíše v době pandemie koronaviru, kdy lidé pociťovali úzkost v souvislosti s onemocněním COVID-19 i strach ze ztráty blízkých, ohledně pracovní budoucnosti nebo finančních závazků. Třetina populace se s úzkostí za svůj život setká, 5-10 % lidí, více žen než mužů, však s nimi bojuje soustavně. Než s nimi bojovat, je však vhodnější vyhledat odbornou pomoc.

Pět nezbytných věcí na baru

Bez správných nástrojů je práce v gastronomických prostorech prakticky nemožná. Vytvoření správné formy podávání nápojů nebo dezertů vyžaduje použití vhodného barmanského příslušenství. Na co byste neměli zapomenout při vybavování baru?

Jaký je rozdíl mezi saunou a infrasaunou?

Když se řekne sauna, většina z nás si představí tu tradiční finskou: extrémně horký vzduch a pára valící se ze saunových kamenů. Do moderní doby se však možná lépe hodí infrasauna a její léčivé infrapaprsky. Ale naprostým hitem budoucnosti jsou sauny kombinované, které dokonale spojují oba tyto saunové světy.

Vybíráme notebook pro dítě do školy

V dnešní době je naprosto nezbytné, aby školák měl přístup k vlastnímu počítači. Nejlepším řešením se zdá notebook, který je kompaktní, dítě si ho s sebou může vzít kamkoliv a nezabírá příliš místa. Navíc má většinou zabudovanou webkameru, což se hodí na online lekce. Spousta rodičů ale tápe v tom, jaký počítač dítěti pořídit, jaké parametry sledovat a na co myslet. Pojďme se na to spolu podívat. Výkon Nad vším se musíme zamýšlet v souvislosti s věkem dítěte. Pro prvňáčka pravděpodobně nebudeme pořizovat počítač s nejnovějším typem procesoru na trhu. Nebude pro něj mít využití. Nejvhodnější bude procesor typu Intel i5 nebo jemu podobný, který najdeme ve většině kancelářských počítačů. Kapacita paměti Vzhledem k tomu, na co potomek počítač potřebuje, vybíráme i velikost disku. Pokud bude počítač využívat primárně na on-line lekce a tvorbu textových dokumentů a prezentací, postačí i disk o kapacitě 500 GB, pokud ale máte doma například grafika, je vhodnější koupit mu disk větší. Nejčastější velikostí, která je dá se říct tak akorát, je 1 TB. Typ pevného disku Pevné disky mají 3 typy – HDD, SDD…

Zapomeňte na gely, vybělte zuby s LED sadou

Chcete-li mít krásné bílé zuby, pak je potřeba pro to něco udělat. Nemyslete si, že se tak stane, nebudete-li o své zuby pečovat. Bělení zubů není jen o tom, že čas od času si necháte vybělit zuby a tím to končí. Zubům se musíte věnovat důkladně. Tím máme na mysli i pravidelnou péči, jež spočívá v čištění zubů. Pokud tuto činnost provádíte, ale vaše zuby nejsou dostatečně bílé, přinášíme vám řešení. To se nabízí v LED sadě, která je určená na bělení zubů. LED sada na bělení zubů je metoda, která nevyžaduje žádné předražené gely.