Velmi oblíbené pánské pulovry

Pánský svetr

Obdarovávání je sice pěkné, nicméně řadě lidí dělá velké problémy, aby vymysleli vhodný dárek. Zvláště pánská část populace bývá často velmi složitou hádankou. Řešení hádanky přitom nemusí být vůbec složité, stačí si vzít na paškál oblečení. To totiž může udělat úplně stejnou radost jako jiný dárek. Velmi zajímavou možností dárku jsou pánské svetry, přičemž ty se dají rozložit do celé řady různých druhů. Velkou oblibu si získaly pánské pulovry, jež není nutno nikterak zapínat, přičemž muži často preferují jednoduchost. Pulovr stačí snadno přetáhnout přes hlavu a je oblečeno. Pulovry vypadají dobře a dají se poměrně univerzálně využívat.

Pánské svetry do véčka se dostávají do popředí

Zapínání postrádají také pánské svetry do véčka, jež se do módy dostávají hlavně v posledních letech, kdy dříve byly svetry do véčka doménou spíše dámské části populace, leč i u mužů mohou takové typy svetrů vypadat dobře. Někdo však preferuje zapínání vepředu, takže v ten okamžik je vhodné vybírat buď pánské svetry na knoflíky, nebo pánské svetry se zipem. O něco elegantněji vypadají pánské svetry na knoflíky, které se dají poměrně bez problémů obléknout i do společnosti. Pánské svetry se zipem jsou zase mužům často pohodlnější, protože knoflíky se zapínají složitěji a pod dalším oblečením mohou překážet.

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

One Comment - Napsat komentář

  1. Ještě bych mohl doplnit, že některé pulovry/svetry se dají nosit i s oblekem – klidně pod sako. Nesmí ale vykukovat holý krk/chlupy na hrudníku (Véčko není k tomu úplně super, pokud nepreferujete punk). Něco pod krk alá Steve Jobs je dobré.

    Reagovat

Přidejte komentář