Nehty jako panenka z porcelánu

Nehtová modeláž je velmi populární způsob, jak docílit dlouhodobě krásných a upravených nehtů. Existuje samozřejmě několik druhů nehtové modeláže a právě jedním z nich je i modeláž akrylovým systémem. Proč je tak populární? A zvládnete si takto udělat nehty i samy?

Péče o nehty
Péče o nehty

Akrylový systém vykouzlí nehty jako z porcelánu

Jste odbornice v lacích na nehty, ale potřebovala byste dlouhodobější alternativu úpravy nehtů? Nehtová modeláž akrylovým systémem vykouzlí krásné nehty a vaše ruce tak budou vypadat upraveně až několik týdnů! Akrylové nehty jsou specifické svou pevností a větší odolnosti vůči odchlípnutí, proto si ji možná zamilují právě majitelky slabých křehkých nehtů. Také patří mezi levnější varianty nehtové modeláže. Při práci s akrylovým systémem není totiž potřeba UV nebo LED lampy!

Nehty - rtěnka

Na nehty k profesionálce? Zkuste to sama!

Učený z nebe nespadl a udělat si akrylové nehty perfektně chce samozřejmě trochu cviku, ale v žádném případě to není jaderná fyzika. Jak tedy na to? Nejdříve se musí začít přípravou. Nehty si zpilujte, zastřihněte kůžičku a odmastěte. Pokud toužíte po nehtech delších, můžete si pomoci tipem, který právě k jejich prodloužení slouží. Dále budete potřebovat štěteček, akrylový pudr, mističku a tvrdidlo – díky němu se na vašich nehtech vytvoří takzvaný porcelánový efekt.

Aplikace - akryl

Času dost

Pokud se na modeláž akrylovým systémem chystáte poprvé, je dobré si vybrat tvrdidlo s delší dobou tvrdnutí, aby zbyl dostatek času na finální úpravu. Samotný proces nanášení se při cviku stane značně jednoduchým. Štěteček ponoříte do tvrdidla, poté do pudru a vytvoříte malou kuličku, kterou následně rozetřete rovnoměrně po celém nehtu. Pokud už vás obyčejné jednobarevné nehty začnou nudit, můžete také nahlédnout do tajů nail artu, který nabízí nepřeberné množství možností, jak své nehty vyzdobit.

Akrylové nehty

Po upravených rukou touží ženy už od začátku věků a právě akrylový systém je jedním ze způsobů, jak tohoto looku lze relativně snadně docílit. Ať už shledáte, že je to pro vás ta pravá metoda, nebo ne, rozhodně ji stojí za to vyzkoušet!

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář