Kdy u dětí začít s učením cizího jazyka?

Malé děti se učí cizí jazyk snadno. Proto jim ho představte co nejdříve. Každé setkání s cizím jazykem jim pomáhá rozvíjet potřebné mozkové spoje. Učte je formou hry. Nespoléhejte se pouze na školu. Ve 21. století už existují moderní metody výuky, které jsou dostupné v podstatě všem a odkudkoliv.

Kdy u dětí začít s učením cizího jazyka?

Hlavně hravě

Děti a hra. Tyhle dva pojmy odjakživa patří k sobě. Děti mají úžasnou schopnost naučit se téměř cokoliv. I v raném věku je pro ně důležité cizí jazyk takzvaně zažít. Pouštějte jim cizojazyčná videa a pohádky. Pokud máte možnost nechat je konverzovat s rodilým mluvčím, využijte toho. Malé děti sice nezačnou hned odpovídat, ale můžete si být jistí, že jejich mozek si právě vytváří důležité nervové spoje.

Kdy u dětí začít s učením cizího jazyka?

Jak se vlastně učíme nová slovíčka?

Paměťová spojení se nejsnáze tvoří díky zapojení různých smyslů. Klasické školství v tomto stále pokulhává. Naštěstí existují odborníci, kteří se dlouhodobě věnují výzkumu paměti a mohou pomoci vašim dětem naučit se nový jazyk skutečně efektivně.

Možná jste udělali vše pro to, aby se vaše ratolesti s cizím jazykem setkaly už v raném věku. Ale ony jej přesto po ukončení povinné školní docházky neovládají tak, jak by vzhledem ke svým osobním předpokladům mohly. Chyba v tomto případě rozhodně spočívá ve školství. Školní osnovy totiž neobsahují předměty Jak si lépe pamatovat nebo Jak se lépe učit anglická slovíčka. Přitom právě metody efektivního učení jsou klíčem k úspěchu.

Kdy u dětí začít s učením cizího jazyka?

Podpořte své „věčné studenty“

Má vaše dítě s učením cizího jazyka problémy? Na vině bývá právě neefektivní způsob výuky. Chcete pro své děti to nejlepší? Vyzkoušejte kurz angličtiny online. Může se jej zúčastnit kdokoliv od 14 do 100 let. Učení hrou je totiž opravdu pro každého. A díky online formě výuky se ke kurzu přidáte i z toho nejvzdálenějšího koutu republiky. Stačí vám internetové připojení a počítač nebo chytré zařízení.

Pomozte svým dětem vystoupit z bludného kruhu biflování a umožněte jim konečně se pořádně rozmluvit anglicky. Je to snazší, než si vůbec dokážete představit. S tou správnou metodou je učení hračka.

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář