Jak vybrat těhotenské oblečení na ples? Poradíme vám, co bude vašemu bříšku slušet

Co na tom, že jste těhotná? I tak si přece můžete do sytosti užít plesů, předvánočních večírků a firemních akcí, které se koncem roku chystají. Pokud máte problém s výběrem těhotenského společenského oblečení, pak je tento článek přesně pro vás. Najdete v něm spoustu užitečných rad a tipů, jak a čím obohatit svůj šatník, a přitom nevyhodit peníze za něco, co unosíte jen jeden večer.

Těhotenská moda
Těhotenská moda

Umocněte krásu svého bříška a buďte na plese za hvězdu!

Jestliže se chcete účastnit společenských akcí i během těhotenství, měl by váš šatník obsahovat alespoň jeden formálnější kousek těhotenského oblečení. Tímto kouskem mohou být například těhotenské šaty s mašlí nad bříškem. V případě, že ale nechcete utrácet peníze za oblečení, které po porodu již nevyužijete, zvolte kojící šaty, tuniku nebo halenku. Kojící oblečení je v oblasti prsou opatřeno vsadkou, zipem nebo knoflíčkem, pomocí něhož vaše novorozené miminko kdykoliv snadno nakojíte.

Co si jako těhulka obléct ke stromečku?

Těhotenství je na vás přece jen už trochu znát a vy si kladete otázku, co si obléct ke stromečku? Odpověď je snadná. Můžete nosit prakticky vše, co jste nosila o Vánocích ještě před těhotenstvím. Jen nyní musíte sáhnout po variantě pro těhotné. Nepřípustné tedy nejsou ani sukně a šaty. Záleží jen na vás, v čem se budete cítit příjemně.

Dnešní těhotenská móda dovede být nadmíru elegantní a nadčasová. Pro předvánoční čas se ale nejvíce hodí úpletové šaty, které vypadají nejen mimořádně společensky, ale také příjemně zahřejí. Pokud si ale přejete ladit s vánoční atmosférou ještě o kapku více, pak si můžete dokonce pořídit zimní těhotenské šaty s podílem třpytivého lurexu. Skvělé je to, že tyto těhotenské šaty můžete využít i při mnoha dalších příležitostech. Perfektně v nich zazáříte jak na firemním večírku, tak předvánočním setkání s přáteli.

Úpletové šaty pro těhotné jsou stejně jako jiné kousky dámské módy k dispozici v různých provedeních. Opatřeny mohou být buď praktickým nákrčníkem, který jednoduše nahradí šálu, anebo límcem se zipem, pomocí něhož můžete regulovat jeho výšku a hloubku výstřihu.

A když nemáte náladu na šaty, zachrání vás legíny! Legíny a punčochy s vysokým i nízkým pasem jsou totiž jako stvořené pro všechny nastávající maminky, které se chtějí, a to nejen během vánočních svátků, cítit pohodlně. Obléct je lze pod šaty nebo k halenkám a tunikám.

Přidejte komentář

loading...