Autopotahy míru od Vopi

Rádi byste dříve, než vyrazíte na letní dovolenou, upravili interiér Vašeho automobilu? Začít můžete tím, že si od Vopi objednáte autopotahy na míru či autokoberce. Nabídkový katalog naleznete na této webové adrese www.vopi.cz/autokoberce/. Zakoupit si je můžete prostřednictvím konfigurátoru. V konfigurátoru si můžete zvolit výrobce a model Vašeho vozu. Dále si sami podle Vašeho zájmu můžete vybrat materiál, ze kterého budou Vaše autopotahy vyrobeny. Také výběr barvy je plně ve Vaší režii. U společnosti Vopi najdete bohatou nabídku různých motivů i barev. Materiály, ze kterých Vopi vyrábí autopotahy, patří k těm nejkvalitnějším. Velká většina z nich je celolátková. Kromě toho jsou autopotahy na míru podvrstveny molitanem nebo vetelínem a opatřeny mřížkou tak, aby bylo sezení maximálně a údržba autopotahů snadná.

Autorkoberečky

Tento materiál umožňuje velmi dobře kopírovat tvar sedadel vozu. Každý z autopotahů na míru je pečlivě vyroben v České republice. Kdo si koupí autopotahy od Vopi, má jistotu, že mu budou doručeny nejen kvalitní autopotahy, ale také autopotahy, které splňují ty nejpřesnější bezpečnostní kritéria. Na webových stránkách Vopi najdete také podrobný návod, jak namontovat na autosedadla nové autopotahy.

Společnost Vopi se nezabývá pouze prodejem a výrobou autopotahů, ale také autokoberců a to, jak gumových, tak látkových. Autokoberce si můžete vybrat podle značky a typu Vašeho automobilu. U gumových autokoberců je možné si zvolit černou, šedou a béžovou barvu. Tento barevný výběr Vám umožní sladit interiér automobilu tak, abyste se v něm cítili pohodlně.

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář

loading...